Facebook

Marketingo ir reklamos kompanijoms

Reklaminis kostiumas – viena iš reklamos formų, reprezentuojančių įmonę, prekę ar paslaugą. Reklaminiai kostiumai visada susilaukia daug dėmesio, todėl tai yra įtaigi ir veiksminga reklamos priemonė. Siūlome aukštos kokybės išskirtinius ir vienetinius reklaminius kostiumus. Galime sukurti norimą kiekį unikalių reklaminių kostiumų.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Reklaminių kostiumų projektavimas;
  • Reklaminių kostiumų gamyba;
  • Firminių, reklaminių žaislų gamyba;
  • Siuvinėjimo paslaugos;
  • Spausdinimas ant drabužių.

reklaminis_kostiumas_meska.png               reklaminiu_kostiumu_gamyba.jpg

Reklaminių kostiumų projektavimas

Atsižvelgiant į pageidavimus, duotas gaires (nuotrauką, logotipą, aprašymą, viziją ar kt.) dizaineris suprojektuoja pirminį reklaminio kostiumo vaizdą: kūną, galvą, drabužius, avalynę ir kitas dalis iki menkiausių smulkmenų.

Numatoma ir pažymima projekte kokios medžiagos ir technologijos bus naudojamos, kaip į kostiumą bus patenkama, pro kur žiūrima, koks reklamos kostiumo aukštis ir kt. Visa tai atsispindi pirminiuose kostiumo eskizuose, kurie yra pateikiami prieš pradedant gamybą.

Reklaminių kostiumų gamyba

Reklaminiai kostiumai dažniausiai gaminami iš dirbtinio kailio, sublimuoto audinio, sintetinio trikotažo, porolono, sintepono, polipropeno ir kitų medžiagų, kuriomis išgaunamos įspūdingos reklaminių drabužių formos.

Reklaminiai kostiumai paprastai susideda iš kūno (pakuotės), marškinėlių, švarko, kelnių, šortų, pirštinių, batų, kombinezono, galvos ar kaukės, suknelės, šaliko, liemenės ar specifinių daiktų (pavyzdžiui, didelio dantų šepetėlio ir pan.).

Reklaminių žaislų gamyba


Reklaminis žaislas – akį traukianti, pastebima, originali ir praktiška reklamos forma. Atsižvelgdami į klientų poreikius, norus ir tikslus, pagaminsime bet kokį reklaminį žaislą su pageidaujamu logotipu, įmonės ženklu, simboliu ar pasirinktu užrašu.

Siuvinėjimo paslaugos


Pasitelkdami modernias technologijas, išsiuvinėjame tikslius ir raiškius logotipus, aplikacijas, vėliavas, antsiuvus, emblemas ir kitus grafinius ženklus. Siuvinėjame ant žaislų, darbo drabužių, marškinėlių, kepurių, odos ir kitų įvairių audinių.

Spausdinimas ant drabužių

Spausdiname jūsų pasirinktus paveikslėlius, nuotraukas ant drabužių, tokių kaip kepuraitės, marškinėliai, chalatai, rankšluosčiai, šalikai ir pan. Apranga įmonei – itin efektyvi reprezentacinė priemonė.

Kodėl verta rinktis reklaminius kostiumus?

Reklaminių kostiumų panaudojimo galimybės yra labai plačios, todėl šiuo būdu galima efektyviai vykdyti įvairaus pobūdžio reklamines kompanijas. Mūsų ilgametė patirtis, aukšta darbuotojų kvalifikacija, išskirtiniai darbo metodai leidžia pasiekti geriausių rezultatų ir garantuoti aukštą gaminių kokybę.


KELETAS SUKURTŲ KOSTIUMŲ

reklaminiai-kostiumai-actimel_1.jpg               reklaminis_kostiumas_delma.jpg

reklamos_kostiumas_benu_paukstis.png               reklaminis_kostiumas_dantis.png

reklaminis_kostiumas_pica_charlie.png               reklaminis-kostiumas-ryklys_1.jpg