Facebook

Reklaminių kostiumų gamyba

Reklaminis kostiumas – viena iš reklamos formų, reprezentuojančių įmonę, prekę ar paslaugą. Gamindami ir projektuodami reklaminius kostiumus orientuojamės ne į kiekybę, o kokybę, ir siekiame, kad antro tokio kostiumo nebūtų. Mes esame originalūs, kūrybingi ir novatoriški, o savo klientams siūlome aukštos kokybės reklaminius kostiumus. Savo darbą išmanantys profesionalai – dizaineriai ir gamintojai pagamins išskirtinį ir vienetinį reklaminį kostiumą Jums ar Jūsų įmonei.

Reikia ne vieno, o keliasdešimt vienetų? Užsiimame masine reklaminių kostiumų gamyba. Galime sukurti norimą kiekį unikalių ir tik Jūsų kompanijai skirtų reklaminių kostiumų.

Reklaminių kostiumų projektavimas – itin svarbus etapas reklaminių drabužių gamybos procese. Visada išsiaiškiname užsakovo poreikius ir kitas detales, reikalingas reklaminio drabužio projektavime ir idėjos realizavime. Atsižvelgę į klientų pageidavimus ir lūkesčius, pasiūlysime geriausią reklaminio kostiumo variantą. Prireikus, tobulinsime rūbų eskizą tol, kol klientas bus patenkintas suprojektuotu reklaminio kostiumo eskizu.

Reklaminių kostiumų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Tam, kad kostiumas atitiktų kliento poreikius, suteikiame galimybę pasirinkti patinkantį audinio tipą, spalvą iš plačios spalvų gamos ar kitus smulkius elementus. Be viso to, esant poreikiui, reklaminiai kostiumai gali būti žymimi norimu logotipu, ženklu, užrašu ar kitu pageidaujamu simboliu.

Reklaminius kostiumus ne importuojame iš užsienio, o gaminame vietoje. Taip ne tik nekyla jokių pristatymo problemų, bet ir taupomas klientų laikas.

Mūsų ilgametė patirtis, aukšta darbuotojų kvalifikacija, išskirtiniai darbo metodai leidžia pasiekti geriausių rezultatų ir garantuoti aukštą gaminių kokybę.

Reklaminio kostiumo eskizo paruošimas (1 vnt.) €150,00 Užsakyti

Daugiau reklaminių kostiumų rasite skiltyje Reklaminiai kostiumai.

reklaminiai_kostiumai_liutukas_ir_ko.jpg

reklaminis-kostiumas-feniksas-4_1.jpgsplius_reklaminis_charlie_pizza.jpg