Facebook

Reklaminių žaislų gamyba

Žaislas – ne tik suvenyras, dovana, namų puošmena ar malonus užsiėmimas Jūsų vaikui. Turintis begalę funkcijų, jis taip pat gali būti ir viena iš reklamos formų, reprezentuojančių įmonę, prekę ar paslaugą.

Reklaminis žaislas – akį traukianti, pastebima, originali ir praktiška reklamos forma. Reklaminis žaislas gali būti bet kur: pakabintas prie namų raktų ar automobilio veidrodėlio, padėtas darbe, namie ar kitose vietose.

Atsižvelgdami į klientų poreikius, norus ir tikslus, pagaminsime bet kokį reklaminį žaislą su pageidaujamu logotipu, įmonės ženklu, simboliu ar pasirinktu užrašu. Profesionalūs mūsų komandos dizaineriai ir gamintojai pateiks geriausius žaislų eskizus, padės išsirinkti patį tinkamiausią ir originaliausią variantą. Įmonės produkcija, išsiskirianti aukščiausios kokybės medžiagomis, puikiai suderintomis spalvomis, formomis ir nepriekaištingai atliktu profesionalų darbu, nustebins ne tik  konkurentus, draugus ar artimuosius, bet ir Jus pačius.

Suderindami žaislo ir reklamos funkcijas, padėsime pasiekti dar efektyvesnių savęs ir savo veiklos pristatymo rezultatų. Siekiame, kad žaislas ne tik puoštų, bet ir kalbėtų nebylia, tačiau visiems suprantama kalba.

Spalvų ir reklamos sintezė reklaminiame žaisle – puiki galimybė išreikšti save.